تبلیغات
اولی های راور - راهنمای دیکته برای اولیاء

اولی های راور

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ اولی های راور خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

تولد حروف الفبا در  رایانه ذهن دانش آموزان مبارک باشه

 والدین گرامی سلام :

روش املا گویی ابتدا به شکل آموزشی است .در موقع املا گویی ابتدا یک کلمه گفته می شود و از دانش آموز می خواهیم خوب گوش کند وبه خاطر بسپارد وبعد تلفظ صحیح آن را بنویسد.

زیرا زمانی که به درس ( م) برسیم دو کلمه را با هم می گوییم او باید دو کلمه را گوش کند ، به خاطر بسپارد ، صحیح تلفظ کند ودو کلمه را صحیح بنویسد . وقتی به درس ( س ) برسیم سه کلمه بیان می شود ومجدداَ باید سه کلمه را گوش کند ، به خاطر بسپارد وصحیح سه کلمه را پشت سر هم بنویسد. وقتی به درس ( ن) برسیم یک جمله بیان می شود و مجدد باید تمام مراحل نوشتن را انجام دهد.

والدین عزیز : اگر فرزند خود را یاری نکنید نمی تواند با بقیه دانش آموزان همراه شود.نمونه ای از متن های املای شب در خانه را بر ای دانش آموزان کلاس اول کاملاً منطبق بر  کتاب فارسی با روشهای متنوع در اختیارتان قرار می دهم امیدوارم در روند پیشرفت فرزندتان میسر باشد.

با تشکر از همکاری شما والدین گرامی

******************************************************************************[ پنجشنبه 21 آبان 1394 ] [ 07:05 ب.ظ ] [ حمید کاربخش ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه